فافکو

محصولات فافکو با بهره گیری از راه حل های نوآورانه در دمای 20-  تا 80+ درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از پلیمرهای قابل بازیافت، مبدل ها و سنسورهای انعطاف پذیر، سبک وزن و بسیار مقاوم در برابر مواد شیمیایی یا فیزیکی از ویژگی های منحصر به فرد محصولات فافکو می باشد.

سیستم های این کمپانی به صورت مجموعه ای از اجزای مادولار طراحی شده اند که می تواند به آسانی و با ایمنی بالا مورد استفاده قرار گیرند. آب شهری بدون هیچ گونه تغییر اضافی جزء اصلی از سیستم های ذخیره یخ فافکو به شمار می رود. گلایکول (بدون سرما) به عنوان مایع انتقال حرارت به صورت مستقیم از طریق مبدل های حرارتی و سنسورها، آب پمپ های حرارتی و استخر های سرپوشیده و یا آب استخرهای شنا را تأمین می کند.

سیستم یکپارچه، مقیاس پذیر و قدرتمند کنترل و نظارت فافکو نتیجه 35 سال تجربه در طراحی، نصب و راه اندازی تأسیسات برای مشتریان است که همواره باعث توسعه و پیشگامی در عرصه مدیریت انرژی بوده است.

هدف فافکو از تمامی خدمات خود این است که با ارائه ابزار قابل دسترس، قابل اعتماد و کارآمد به مشتریان خود در کاهش هزینه های انرژی همکاری داشته باشد.