رد کردن لینک ها

چیلرهای هوا-خنک و آب-خنک آرمانی

در گروه سازه‌های آرمانی، پیشرو در راهکارهای سیستم های تهویه مطبوعو سرمایش/گرمایش، بسیار خرسندیم که چیلر‌های هوا-خنک و آب-خنک را در هر دو نوع اسکرال و اسکرو پیشرفته خود را به شما معرفی کنیم. در مجموعه گسترده ما علاوه بر اینکه تامین کننده برندهای معتبری مانند هیتاچی، یورک و … میباشیم این افتخار را داریم که تولید کننده برند ممتاز خودمان، چیلرهای آرمانی باشیم. گروه تهویه صنعت سازه های آرمانی انتخاب‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با نیازهای سرمایشی منحصر به فرد شما سازگاری داشته باشند و ما تضمین‌کننده عملکرد، کارایی و قابلیت اعتماد بی‌نظیر در همه‌ی محصولات و خدماتمان هستیم  و به شما اطمینان می‎دهیم که به راهکارهای سرمایشی پیشرفته دسترسی خواهید داشت.

تکامل محصولات سرمایشی: چیلر‌های هوا-خنک

با مجموعه چیلر‌های هوا-خنک ما، در هر دو نوع اسکرال و اسکرو قدرت کارآیی در خنک کنندگی را کشف کنید.در مقایسه با چیلرهای آب-خنک، انواع هواخنک آن  طوری طراحی شده‌اند که از هوای محیط برای تبدیل حرارت بهره میبرند بنابراین در حد بسیار زیادی در مصرف آب و انرژی و کاهش هزینه ها موثر است خصوصا در شرایط یا مناطقی که کمبود آب دارند و یا هزینه‌ نگهداری آب بالا باشد، عملکرد و کارایی خوبی داشته باشند. برندهای معتبری مانند هیتاچی و یورک،  به‌خاطر فناوری پیشرو و عملکرد پایدار در این زمینه بسیار شناخته شده هستند ولی برای کسانی که به دنبال نوآوری به همراه دستاوردهای متخصصین ایرانی هستند، چیلرهای آرمانی ترکیبی از طراحی مدرن و توان خنک کنندگی را ارائه می‌دهند.

 

چرا باید چیلرهای سازه‌های آرمانی را انتخاب کنید؟

 1. سفارشی‌سازی: اراده و تعهد ما به بهره‌گیری از بهترین‌ها از برندهای معتبر مانند هیتاچی و یورک، به همراه نوآوری‌هایی که در چیلرهای آرمانی به‌کار گرفته‌ایم، به وضوح مشهود است. چیلرهای هوا-خنک و آب-خنک ما با گزینه‌های متنوعی برای سفارشی‌سازی ارائه می‌شوند تا با شرایط و زیرساخت‌های موجود شما هماهنگ شوند.
 2. کنترل دقیق و عملکرد بهینه: چیلرهای ما با سیستم‌های کنترل پیشرفته و فناوری روز تجهیز شده‌اند که به شما امکان می‌دهند تا تنظیمات دما را به دقت تنظیم، عملکرد را نظارت کرده و مصرف انرژی را بر اساس نیازهای خاص بهینه‌سازی کنید.
 3. کارایی محصول و خدمات: در سازه‌های آرمانی، اعتماد مشتریان ما از اهمیت بالایی برخوردار است و قابل مذاکره نیست. چیلرهای ما برای تحمل شرایط دشوار طراحی شده‌اند و عملکرد پایدار را حتی در شرایط محیطی دشوار حفظ می‌کنند.
 4. پایداری محیط زیست: ما به پایداری و تعهدات محیط زیستی افتخار می‌کنیم. چیلرهای ما برای بهره‌وری انرژی طراحی شده‌اند که به کاهش هزینه‌های عملیاتی و کاهش اثرات محیطی منجر می‌شود. به عنوان مثال در چیلرهای آرمانی از مبرد های سازگار با محیط زیست نظیر نظیر R134a و R410aاستفاده میکنیم.
 5. پشتیبانی تخصصی: تعهد ما محدود به محصولات نیست؛ ما راهکارهای جامعی ارائه می‌دهیم. به تیم متخصصان ما اعتماد کنید تا شما را در انتخاب بهترین چیلر برای برنامه‌های خود همراهی کنند و پشتیبانی مداوم ارائه دهند.

تجربه آینده سیستم‌های سرمایشی را امروز تجربه کنید. آیا پروژه شما شامل یک ساختمان تجاری، دیتا سنتر، تاسیسات تولید یا هر کاربری دیگری می‌شود؟ چیلرهای آرمانی با فناوری‌های سرمایشی نوآورانه‌ای که ما ارائه می‌دهیم، شما را همراهی می‌کنند. امروز با ما تماس بگیرید تا بررسی کنیم که چگونه محصولات متنوع ما، از جمله هیتاچی، یورک و چیلرهای آرمانی، تجربه سرمایشی شما را لذت بخش می‌کنند.

دیگر مشخصات چیلر‌های هوا-خنک آرمانی:

 • ساختار یکپارچه
 • استفاده از مبردهای دوستدار محیط زیست نظیر R134a و R410a
 • استفاده از کمپرسورهای Twin اسکرو بیتزر آلمان و اسکرال کوپلند بلژیک (امکان سفارش با کمپرسورهای اسکرو هنبل و اسکرال دانفوس)
 • کندانسور هواخنک با لوله و فین “V” تایپ از لوله مسی سایز 8/3 اینچ به همراه فین‌های آلومینیومی با پوشش ویژه جهت عملکرد در مناطق با خوردگی بالا
 • فن محوری کم صدا با بالانس استاتیکی و دینامیکی از برندهای روزنبرگ، EBM و دمنده
 • اواپراتور پوسته و لوله تک یا دو مداره از لوله مسی سایز 8/3 اینچ شیاردار با پوسته فولادی با ضخامت مناسب و عایق الاستومری روکش دار 13 میلیمتری
 • کنترلر میکروپروسسوری قابل برنامه‌ریزی مارک کرل (CAREL) ایتالیا سری pCO5+ با قابلیت کنترل و نمایش پارامترها و خطاهای دستگاه
 • بدنه از ورق فولاد با ضخامت مناسب و پوشش رنگ پودری کوره‌ای و اتصالات پیچ و مهره‌ای جهت کار در شرایط سخت آب و هوایی با استفاده از نرم‌افزارهای تحلیل تنش و مقاومت بدنه
 • کنترل بهینه ظرفیت با استفاده از شیر انبساط الکترونیکی کرل (CAREL) ایتالیا با کمترین میزان نشتی و طول عمر بالا

دارای سیستم‌های حفاظتی شامل هیتر کمپرسور به منظور جلوگیری از کاهش عملکرد روغن، آنتی‌فریز اواپراتور، شیرهای اطمینان، سیستم قطع دستگاه در دماهای بالا و پایین محیط و سوییچ قطع‌کن فشار بالا و پایین.

اگر سوالی دارید، می‌توانید با بخش فروش تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر با ما تماس برقرار کنید.